Sponsorlu Bağlantılar

Rise Online GB

Sonteklif

Oyuncular için Rise Online World çözümleri bunlarla da sınırlı değil. Oyuncular, değerli kozmetik öğeleri gerçek bir değere sahip iteme dönüştürmek isteyebilir. Jetonlar, transfer edilebilir bir ödeme sistemi ile çalışır. Bu şekilde, değerli kozmetik ürünleriniz jetonları ile güvenli bir şekilde takas edilebilir. Sadece alıcı güvenle ticaret yapmakla kalmaz, satıcılar da jetonlarını saniyeler içinde gerçek değere dönüştürebilir.

Rıse Online Item

Rise Online World, sonteklif ile ortaklık kurarak blockchain teknolojisini oyununa entegre ediyor. Oyun içi kozmetik eşyaların NFT olarak alınıp satılacağı NFT Marketplace’e ek olarak, jetonların da oyun içinde kullanılacağı entegrasyon çalışmaları başlamıştır. Artık oyuncular oyundaki tüm canavarlardan jetonlarını yatırabilecekler. Bu sayede gerçek gelir elde ederken NFT pazarından nadir bulunan kozmetik ürünleri satın alabilecekler. Rise online cash için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu