Sponsorlu Bağlantılar

Robotik Kodlama Eğitimi

Robotik Kodlama Eğitimi

Site 2020 yılında açılmış olan bir blog sayfasıyla beraber yayın hayatına başlamıştır. Yazılan tüm içerikler, en yeni ve güncel konular şeklinde yazılmaktadır. Ayrıca yazılan birçok yazı ve içerikler sitenin kendisine aittir. Konu olarak ise mesela robotik kodlama nedir ya da bu tarz olmak üzere birçok içerik mevcuttur.

Yazı Türleri Nelerdir?

Sitenin yazı türleri daha çok bilgilendirici, öneri, sağlık ve eğitim üzerine olmaktadır. Bu konularla ilgili olarak mesela eğitim türünde robotik kodlama eğitimi üstüne bir yazı ya da daha yeni bir konu olarak yazılar olabilmektedir.

Amaçları Nedir?

Sitenin amacı sağlık, eğitim, teknoloji, kitap ve bunun gibi daha birçok alanda hiç bilinmeyen bilgileri site ziyaretçilerine vermeye çalışmaktır. Ve site ziyaretçilerine verilen bu bilgileri sürekli olarak devam ettirmek de sitenin isteği doğrultusundadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı