Gündem

Rust server kiralama işlemi nasıl yapılır?

Rust server kiralama işlemi nasıl yapılır?

Rust Facepunch Studios tarafından geliştirilmekte olan hayatta kalma tarzı bir oyundur. Çok oyunculu şekilde oynanan Rust, sunucular aracılığıyla oyuncuları bir araya getirir. Rust’da oynayabilmeniz için bir sunucuya bağlanmanız gerekmektedir.

Rust server kurma nasıl olur?

Ekiphost ile Rust server kurma işlemi oldukça basitleşmiş durumda. Ekiphost’a giriş yaparak istediğiniz bir paketi satın alarak anında Rust sunucu sahibi olabilirsiniz. Otomatik panel ve kurulum sistemiyle hiç beklemeden anında rust server kiralama işleminize başlayabilir ve bir rust sunucu sahibi olabilirsiniz.

Rust server kiralama işlemi basit mi?

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde server kiralama işlemleri çok basit şekilde gerçekleşmektedir. Rust sunucunuzu teslim aldığınızda anlık olarak sunucunuzu yönetebilir ve istediğiniz komutu konsol üzerinden yazabilirsiniz.

Oyun içerisinde giriş yaparak kendinize yetki tanımlayabilir ve admin olup kendi sunucunuzu yönetmeye başlayabilirsiniz.

Rust sunucu satın alım işlemlerinde aylık, üç aylık ve altı aylık olmak üzere 3 farklı ödeme planı bulunmaktadır. Ekonomik paketlerle sizde hemen rust server kiralama işleminize başlayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu