Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık Turizm

Sağlık Turizm

Sağlık turizmi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişiyor. Bu alandaki firmaların, uluslararası alanda rekabet edebilmesi kolay değildir. Bunun için sağlık turizmi sektöründe resmi belgeli olarak faaliyet gösteren firmaların teşvik almaları son derece önemlidir. Ancak, teşvikten sadece sağlık turizmi yetki belgesi olan firmalar yararlanabiliyor.

Sağlık Turizmi Teşvik Başvurusu

Sağlık turizmi sektöründe teşvik almak isteyen firmaların turizm teşvik belgesine sahip olmaları gereklidir. Ancak, hepsi bununla bitmiyor. Bürokratik işlemlerde prosedür çok önemlidir. Firma, bu alanda uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyor ve işletmelere sağlık turizmi teşvik danışmanlığı konusunda destek sunuyor. Firma, sahip olduğu uzmanlıkla sağlık turizmi süreç yönetimi danışmanlığı ile sağlık tesislerine profesyonel çözüm sağlıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı