Sponsorlu Bağlantılar

Salisilik Asit

Maruderm

Bu alanda birçok cerrahi seçenek mevcuttur. Dermabrazyon, cildin üst katmanlarının zımpara kağıdı veya diğer elektrikli aletlerle kontrollü olarak aşındırılmasını veya aşındırılmasını içeren cerrahi bir prosedürdür. Cilt kazıma işlemi uygulanır. İnce çizgileri, dövmeleri, ben veya benleri, akne izlerini veya diğer izleri yok etmek için kullanılır. Bu yöntem ciltte haşlanma, şişme ve kızarıklığa neden olabilir. Genellikle 2 hafta sonra kaybolurlar, ancak bir miktar pembe renk değişikliği birkaç ay sürebilir. İstenilen sonuçlar hemen elde edilemeyebilir ve birkaç ay sürebilir.

Kırışıklık Kremi

Mikrodermabrazyon, alüminyum oksit mikro kristallerini cildin yüzeyine püskürtmek için güçlü bir vakum kullanır. Prosedür, cildin alt katmanlarındaki hücrelerin büyümesini uyararak cilt hücrelerinin dış katmanlarını çıkarır. Bu tür tedavi; Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü, genişlemiş gözenekleri, güneş hasarlarını azaltmaya ve cilde daha taze, pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olduğu söylenir. Cildin tedavi edilen bölgelerinde hafif kızarıklık oluşabilir. Niacinamide ile ilgili tüm detaylar sitemizde yer alıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu