Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer kadınlar Plajı erkeklerle aynı ortamda denize girmek veya güneşlenmek istemeyen, rahatça plaj imkanlarından faydalanmak isteyen kadınlar için düzenlenmiş bir plajdır.

Kadınların tercihlerine uygun şekilde düzenlenen plaja yetişkin erkekler ve yedi yaşından büyük erkek çocuklar alınmaz. Plajdaki büfelerde çalışanlar, büfe tedarikçileri, cankurtaranlar ve temizlik görevlisi gibi diğer tüm çalışanlar kadınlardan oluşur.

Altınkum Kadınlar Plajı olarak da bilinen bu plajın etrafı korunaklı hale getirilmiştir. Brandalar ve duvarlarla çevrelenen plajın içerisinin dışarıdan görülmesi mümkün değildir.

Sarıyer Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir? 

Sarıyer Kadınlar Plajı, Sarıyer İlçesinde bulunan Rumeli Kavağında bulunur. Özel araçlarla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. DETUR Derya Turizm Ltd Şti. tarafından düzenlenen günübirlik turlarla rahat ve güvenli şekilde gidilmesi de tavsiye olunur.

Avrupa Yakasından ve Asya Yakasından düzenlenen ekonomik fiyatlı Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı turlarına ulaşım, giriş, masa, sandalye, şezlong ve şemsiye ücretleri dahildir. Plaja dışarıdan yemek getirilebilir ya da içeride bulunan büfelerden faydalanılabilir. Yiyecek ve içecek giderleri tur fiyatlarına dahil değildir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı