Sponsorlu Bağlantılar

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Günümüzde 10 erkekten 7’sinde sıklıkla meydana gelen sertleşme sorunu, fiziksel ve psikolojik olarak meydana gelebilir. Çoğunlukla fiziksek nedenlerden dolayı meydana gelen bu sorun daha çok 70 yaş üzeri erkeklerde görülür. Sertleşmeye kesin çözüm tedavisi olarak pek çok yöntem vardır. İlerleme göstermeyen kişilerde bu hastalık enjeksiyon yolu ile yapılan ilaçlar ve vakum yöntemi ile düzeltilebilir. Fakat ilerleme gösteren hastalarda ewst olarak bilinen şok dalga tedavisi ve penis protezi yapılabilir. Penis protezi kalıcı ve en son çare olarak uygulanan tedavi yöntemlerindendir.

Sertleşme İçin Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Sertleşme sorunu hemen hemen her erkekte görülebilen hastalıklar arasında yer alıyor. Sertleşmeye kesin çözüm olarak pek çok tedavi yöntemi vardır. Utanmaya ve çekinmeye neden olan bu sorun ilerleme göstermeden tedavi edilmesi gerekir. Genellikle anatomik yapı ve sinir sistemi sorunlarından dolayı meydana gelebilen sertleşme sorunu, uzun süre ilaç kullanmaya bağlı olarak da gelişebilir. Genç yaşlarda meydana gelen bu sorun sağlıksız beslenme kaynaklı da olabilir. Sertleşmeye kesin çözüm olarak eswt tedavisi, penis protezi, vakum, enjeksiyon yolu ile verilen ilaçlar yer alır.

Penis Protezi Nedir?

Halk arasında mutluluk çubuğu olarak da bilinen penis protezi, sertleşme sorunu olan hastalarda kesin çözüm ve kalıcı olarak yapılan tedavi yöntemleri arasında yer alıyor. Penis çeşitli nedenlerden dolayı işlevini görmeyebilir. Penis kırılması da bu durumlar arasında yer alır. Peni kırılması belirti olarak şişlik ve ağrı ile meydana gelir. İlerleyen zaman diliminde ise peniste eğilme meydana gelir. Penis protezi kırılma durumunda da uygulanabilen tedavi yöntemleri arasında yer alır. Penis protezi sayesinde cinsel ilişki esnasında sertleşme sorunu çözülmüş olunur. Cinsel hayatın sağlıklı bir şekilde devam etmesi için tüm sorunlar kısa süre içinde tedavi edilmesi gerekir.

Penis Kırılması Belirtileri

Günümüzde erkeklerde sık rastlanan hastalıklardan olmasa da penis kırılması da cinsel ilişki esnasında meydana gelebilecek olan hastalıklar arasında yer alıyor. Penis kırılması belirti olarak yaygınlıkla kırılma sesi ve ağrı ile başlar. Gittikçe şiddetlenen ağrı ile birlikte peniste eğilme görülür. Doktora başvuran hasta için fiziki muayene yapılarak kırılma olup olmadığı belirlenir. Kırılma belirtileri arasında idrar yapmada zorluk, morarma, kanama da görülebilir. Özellikle cinsel ilişki esnasında kadının üst posizyonda olduğu durumlarda ortaya çıkabilir. Sizler de penis kırılması belirti arasından hissettiğiniz taktirde en kısa sürede uzman doktora muayene olmalısınız.

ESTW Tedavi Yöntemleri

Eswt tedavi yöntemi, şok dalga tedavisi olarak bilinen sertleşme sorununda uygulanan yöntemler arasında yer alıyor. Eswt tedavisinde hastanın penisine şok dalgalar iletilir. Bu dalgalar çelik başlık yöntemi ile iletilerek penis uyarılır. Sinir sisteminde meydana gelen bozukluklar, damar tıkanıklıkları ve tüm sorunlar kısa sürede tedavi edilir. Eswt tedavisi fiyatları herkese hitap edecek şekilde uygulanır. Böylelikle sorun yaşayan her hasta rahatlıkla tedavi olabilir. Ortalama 4-6 seans süren bu tedavi yöntemi sayesinde hastalar sağlığına kısa süre içinde kavuşabilir.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Günümüzde en sık uygulanan eswt tedavisi fiyatları hastadan hastaya göre değişkenlik gösterebilir. Sertleşme sorunu ilerleyen hastalarda seans sayısı daha fazla olacaktır. Bu durum ile orantılı olarak seans sayısı da artacaktır. Seans sayısı artan hastanın ödeyeceği fiyat da daha yüksek olacaktır. Aynı zamanda tedaviyi sağlayan merkez ve kliniklere göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Eswt tedavisi fiyatları daha uygun olan tedavi merkezlerinden hizmet alarak uygun fiyata sağlığınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı