Sponsorlu Bağlantılar

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Genellikle Mutlulk çubuğu olarak bilinen penis protezi, penise takılabilen ve dışarıdan kontrol ile sertleşebilen bir cihazdır. Sanılanın aksine penis protezi kullanan hasta sayısı oldukça fazladır. Erektil disfonksiyonu olan hemen hemen her erkek bu ameliyat için uygundur. penis protezi ameliyatının ilk şartı kalıcı ve düzelmeyen bir sertleşme sorunudur. Mutluluk çubuğu ameliyatı kalıcı ve kesin sertleşme sorunu tedavisi olmaktadır.

 

Penis Protezi Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

 

Erektil disfonksiyon için birçok tedaviyi denemiş ancak tatmin edici sonuçlar alamamış hastalarda da kullanılabilir. Erektil problemlerin günümüzde etkin bir medikal tedavisi olmadığı için penis protezlerinin önemi daha da ortaya çıkmaktadır. Çünkü bu tedavi yöntemi iktidarsızlık sorununun çözümünde son adımdır. Etkileri son derecede net ve geri döndürülemezdir.

 

Erektil Disfonksiyonun Tedavisi İçin En İyi Çözüm

 

Erektil disfonksiyon penis protezi ile etkili bir şekilde tedavi edilebilir. Sertleşme sorununun çözümünde penis protezleri dışında hiçbir tedavi yöntemi kalıcı çözüm olarak düşünülemez. Vakum terapi cihazları ile ereksiyon tedavisi birçok iktidarsız erkek tarafından denenmiştir. Penis protezleri, bitkisel erektil disfonksiyon tedavisi, iğne tedavisi, medikal erektil disfonksiyon tedavisi gibi tüm yöntemlerin yetersiz kaldığı insanlarda bile etkilidir.

 

Penis Protezi Arzuyu veya Orgazmı Değiştirmez

 

Mutluluk çubuğu; libido, boşalma ve diğer cinsel işlevleri etkilemez. Protez kişinin erken boşalma veya cinsel isteksizlik gibi problemlerini de etkilemez. Penisin sinir hatlarını etkilemediği için cinsel haz tamamen normaldir. Ancak protez şertleştikten sonra alınabilecek haz elbette farklı olacaktır. Çünkü ereksiyon olamayan kişinin uzun yıllar vajinaya girememesi sonucu unutulan haz tekrar etkinleşir. Protezlerle tedavi ettikten sonra ideal fonksiyonlara sahip bir penis, size hayallerinizdeki sınırsız cinsel duyumları geri getirecektir.

 

Penis Protezi Ameliyatında Ucuza Kaçmayın

 

Tam teşekküllü bir klinikte uzmanlar tarafından yapılmayan operasyonlarda sorunlar ortaya çıkabilir. Daha ucuz bir protez için yanlış sağlık kuruluşunu seçmek hayatınızı mahvedebilir. Yurt dışından ithal edilen en kaliteli ekipmanlar ve uzman kişilerce yapılan işlemler ayrı bir değer taşır. Şişirilebilir protezler güvenli olmayan yerlerde yapılırsa ameliyat sonrası ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Uzman olmayanlar geri dönüşü olmayan cerrahi hasara neden olabilir. Sonuç olarak penis protezi takım prosedürü, mutsuzluk çubuğu haline gelebilir.

 

Penis Protezi Ameliyatı Hastanelerde Uzman Hekimlerce Yapılmalıdır

 

Bu tür olumsuz durumları kulaktan duymak erektil disfonksiyon tedavisi konusunda yanlış anlamalara yol açabilir. Güvenilir olmayan kliniklerde yapılan penil protez operasyonları sırasında oluşabilecek problemlerden dolayı risk iddiası yapılmamalıdır. Bu konuda penis protezlerinin tedavisinde en önemli nokta hiç şüphesiz işlemin güvenilir kliniklerde uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesidir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu