Sponsorlu Bağlantılar

Seyrantepe Veteriner

Seyrantepe Veteriner

Gültepe veteriner kliniği olarak işimizi büyük bir aşkla yapıyor, hayvan dostlarımıza dört gözle bakıyoruz! Minik dostlarımızın sağlığı, mutluluğu ve uzun bir süre bizlerle birlikte olabilmeleri için gece gündüz demeden onları tedavi ediyor, daima yanlarında oluyoruz.

24 Saat Açık Veteriner

Minik dostlarımızın acil durumlarında her zaman yanlarında olabilmek amacıyla 7/24 açık, nöbetçi veteriner kliniğiyiz. Kedi, köpek, kuş, egzotik canlılarımızın sağlığı için tüm hizmetleri yapıyoruz. Tedavi hizmetlerinden doğuma, diş ve göz hastalıklarından kuaför hizmetine kadar tüm hizmetleri hayvan dostlarımız için sunuyoruz.

Kağıthane veteriner kliniklerinden biri olan Gültepe Klinik olarak hayvan dostlarımıza gösterdiğimiz ilgi, tam donanımlı ve hijyenik kliniğimiz, gece gündüz hizmet vermemiz ile diğer kliniklerden ayrılıyor, can dostunuza güvenle bakıyor ve tedavi ediyoruz.

İstanbul’un birçok ilçesinden Gültepe Veteriner Kliniğine kolayca ulaşabilir, sitemizden nasıl ulaşacağınızı görebilir, Seyrantepe veteriner, levent veteriner gibi birçok hizmet bölgemizi inceleyebilirsiniz. Alanında uzman hekim ve personellerimizle ve tam donanımlı kliniğimizle gece gündüz demeden minik dostlarımız için her türlü hizmeti sağlamaya hazırız.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı