Gündem

Sözlük Yazarı Başvurusu

Sözlük yazarlık başvuru onaylandığı zaman size yanıt verilecektir.

Sözlük sitesinde binlerce kullanıcı yazarlık başvurusu yaparak görüşlerini aktarıyor. Sizde yazarlardan biri olarak sosyal platformda içerikler hakkında yazı yazabilirsiniz.

Sözlük yazarları günün her saati kesintisiz bir şekilde konuşuyor. İnternet dünyasının nostaljik platformunda yazarlarla beraber özel bir dünya oluşturmayı başardık. Yazarlık başvurusu yaptıktan sonra sizde en güncel yazıların keyfini çıkarabilirsiniz. Site üzerinde yazılarınızı paylaşmak için mutlaka üye olmanız gerekir. Forum sitesinde herkes yazılarını özgürce paylaşıyor. Site tarafından istenen koşulları sağlamanız durumunda sözlük yazarı olabilirsiniz. Yazar olabilmek için mutlaka sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Aksi durumda yazarlığınız onaylanmayabilir. İnternet üzerinde benzersiz yazılar sizleri bekliyor. Sizde internet sitesi üzerinde paylaşım yapmak isterseniz mutlaka yazarlardan bir tanesi olmalısınız. Sözlük yazarı olmak için mobil ya da bilgisayarınız üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sözlük Yazarı Başvuru Kabul

Sözlük yazarı olmak isterseniz kategori üzerinden başvurularınızı kolayca tamamlayabilirsiniz. Editörler tarafından incelenen başvurular kısa süre içerisinde cevaplanacaktır. Yazarlık başvurularını yaparken verdiğiniz bilgilere dikkat etmeniz gerekir. Başvurunuz sonrasında binlerce içeriğe yorum yapabilir, diğer yazarlarla görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi forum sitesinde sözlük yazarı olarak yerinizi alabilirsiniz. Genel konulara yazılarınızı yazabilir ya da diğer konuşmalara cevap verebilirsiniz. Herkes bu platform üzerinde düşüncelerini özgür bir şekilde paylaşıyor. Şimdi internet üzerinden üyelik gerçekleştirerek yazarlık başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu