Sponsorlu Bağlantılar

Spora Dair Her Şey

Üyeliğini onayladığı kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle eğlenceli ve kazançlı zaman geçirme imkanı sağlayan Akcebet lisanslı olarak hizmet veriyor. Bu güvenilir ortamda üyelerine avantajlı bonuslarda veren site yetkilileri çevrimler konusunda üyelerin sorun yaşamamaları için canlı destek de sağlıyorlar. Sitenin sıklıkla yaptığı adres değişikliklerinde de aktif olarak açık bulunan bu birimle kullanıcılar tüm soru ve sorunlarına anlık cevaplar alabiliyorlar.

Akcebet Giriş Adresi Neden Değişiyor?

Dolandırıcıların adını kullanarak sahte siteler açtıkları Akcebet giriş adresinde değişiklik yaparak bahis severlerin mağdur olmalarının önüne geçiyor. Ayrıca site yetkilileri giriş linkine virüs bulaşması durumunda da aynı yöntemle sorun çözmeyi tercih ediyorlar. Bu durumlarda dahi üyelerinin durumunu düşünen Akcebet üyelik işlemlerinin de buradan yapılmasını talep ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı