Sponsorlu Bağlantılar

Sultangazi Korsan Taksi

Ülkemizin en gözde tatil beldelerinin başında yaz kış günübirlik ya da daha uzun süreli olarak İstanbul İl’ine bağlı olan Sultangazi bölgesi geliyor. Yerli yabancı turistlerin gözdesi olan Sultangazi korsan taksi noktasında da çok sayıda seçeneğin olduğu kentlerin başında geliyor. Kente gerek gelen turistler gerek ise bölge sakinleri kimi zaman tercihlerini bu yönde kullanıyor.

Sultangazi Korsan Taksi Nasıl Çalışır? 

Sultangazi taksi korsan noktasından yola çıkarak korsan taksilerin kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi normal taksi statüsünde olmayan araçlar olduğunun altını çizmek gerekir. Korsan taksilerin normal taksi plakası yoktur. Kimi zaman kişisel araçlar ile yapılır. En büyük özellikleri diğer taksilere göre Sultangazi ucuz taksi noktasında en iyi seçenek olduğudur. Normal taksilerden çok daha uygun fiyata taşımacılık yaparlar. Vergiden muaf olmaları bunun en önemli nedenleri arasındadır.

Korsan Taksi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İster Sultangazi yakın korsan taksi arayanlar ister yakınlığına uzaklığına bakmadan böyle bir arayışa giren kişilerin dikkat etmeleri gereken hususlar vardır. Bunların en başında hizmet verecek kişi ya da kurumun güvenle herhangi bir soruna yol açmadan ulaşım hizmeti vereceğinden emin olunmalıdır. Bunun yanı sıra fiyat konusunda da özellikle kente ilk defa gelenler bir araştırma yapmalı ve ucuz olduğundan emin olmalıdır. Nitekim  firmamız Sultangazi korsan taksi iletişim numaramız arandığında kafanızda en ufak bir soru işareti olmadan güvenle bu hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu