Gündem

Süper Hızlı Bulut Sunucu Avantajları

Firmanın sunucu alanında sağladığı bulut sunucu hizmetleri, üstün Cloud server teknolojileri ile uyumlu olarak tasarlanmaktadır.

 

Bulut sunucular dünya üzerinde son yıllarda en çok tercih edilen sunucu türüdür. Bulut bilişim depolama sistemi bulunan bulut sunucu erişimi her yerden yapılabilmektedir. HTML ve CSS programlama dilleri ile oluşturulmuş verileri tek bir depolama diski üzerinden dağıtımını yapmaktadır.

Limitsiz Trafik Sunan Bulut Sunucu Paketleri

Türkiye lokasyonlu olarak firmanın sunduğu sanal sunucu hizmetler yeni nesil işlemciler ile donatılarak, web sitelerinden maksimum performans almanızı hedeflemektedir. Anlık olarak 100 Mbps bağlantı hızı bulunan bulut sunucular ile web sitenizin trafik hacimlerini istediğiniz seviyeye çıkarabilirsiniz.

Firmanın sanal sunucu kapsamında hazırlamış olduğu paketler; SSD depolama alanları, ram kapasiteleri ve sanal işlemcilerinde farklılık göstermektedir. Cloud server kurulumu yapmak için firmadan satın alacağınız paketlerde ücretsiz SSL sertifikası, Türkiye lokasyonu ve ücretsiz yedekleme avantajları ortak olarak yer almaktadır. Aynı zamanda satın almış olduğunuz paket haricinde bir eklenti almak istediğinizde yönetim paneli üzerinden uygun fiyatlar ile dilediğiniz eklentiye sahip olabilirsiniz.

Anında Cloud Server Kurulumu

Cloud server paketlerini satın almanız durumunda sunucu ve panel optimizasyonunu gerçekleştirdiğimiz süre 6-12 saat aralığında değişme gösterdiği için, server teslimini en geç 12 saat içerisinde yapabilmekteyiz.

Firmanın müşterilerine özel olarak sunduğu Cloud server hizmetleri kapsamında, başka bir firmada bulunan web sitelerinizi firmanın oluşturmuş olduğu bulut sunuculara aktarımı yapılmaktadır. Bulut sunucuya web sitenizi taşıma işlemini firma ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu