Sponsorlu Bağlantılar

Suprament

Suprament

İnsanların sağlıklı olmalarının yolu bağışıklık sisteminin güçlü olmasından geçiyor. Çünkü bağışıklık sisteminin güçlü olması insanların hastalığa yakalanma riskini azaltıyor. Bağışıklık sisteminin güçlü olmasını isteyenler için üretilen Suprament insanlara sağlıklı bir yaşam sürmenin kolay yolunu sunuyor. Yüksek teknolojiden yararlanılarak üretilmiş olan gıda takviyesi içerdiği vitamin ve minerallerin etkisiyle bağışıklığın güçlenmesini sağlıyor.

Zengin İçeriğe Sahip Gıda Takviyesi

Moleküler biyoloji ve fizyoloji alanında çalışan uzman ekip tarafından hazırlanan gıda takviyesi zengin bir içeriği barındırıyor. İnsanların bağışıklık sisteminin güçlü olmasını sağlayan takviye ürününün içeriğinde selenyum, glutathione, çinko, karnozin, E, D ve C vitamini bulunuyor. Üretim aşamasında gerekli araştırmalar yapılarak bu vitamin ve bileşenler tercih edildiği için bağışıklık sisteminin dengelenmesi kolay oluyor. Bu gıda takviyesinin en önemli farkı ise dengeleme işlemini yeteri kadar gerçekleştirmesi ve bu sayede de metabolizmanın korunmasını sağlaması oluyor.

Yetişkinler İçin Geliştirilmiş Gıda Takviyesi

Moleküler biyoloji ve fizyoloji uzmanları tarafından yapılan klinik çalışmalarıyla ortaya çıkan bağışıklık güçlendirici gıda takviyesi yetişkinler tarafından kullanılabiliyor. Kapsül şeklindeki ürün tok karnına günde bir kapsül şeklinde tüketilebiliyor. Uzmanlar tarafından 11 yaş üzeri için uygun görülen kapsülün daha küçük bireylerde kullanılmak istenmesi durumunda ise doktora danışılması öneriliyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı