Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji Kalite Demektir

Teknoloji Kalite Demektir

İnsanların hayatını kolaylaştıran, bir zamanlar lüks sayılan ama günümüzde her geçen gün vazgeçilmez ihtiyaçlar arasına giren otomobillerin sağlıklı çalışması aslında her bir parçasının kalitesiyle doğrudan ilişkili oluyor.

Basit gibi görünen buji kablosu bunun güzel bir örneğini oluşturuyor. Kalitesiz bir kablo, her an aracın yolda kalmasına sebep olabiliyor. Ülkemizde her ne kadar henüz %100 yerli bir otomobil olmasa da otomobillerin çalışmasında çok önemli yere sahip bazı parçaları üreten ve tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan firma, ürünlerinin kalitesiyle göz dolduruyor.

Hangi Ürünler Üretiliyor?

Firma, şimdilik çeşitli marka ve modeldeki araçlar için buji kablosunun yanında; fren hortumu ve vakum pompası da üretiyor. Ar-Ge’ye çok değer veren firma, malzeme kalitesi konusunda taviz vermiyor ve tüm ürünlerinde deneyenler için vazgeçilmez hale geliyor. Firma ürünlerini bir kere kullananlar, araçlarına orijinal parça aramaktan vazgeçiyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı