Sponsorlu Bağlantılar

Temiz Koltuklar

Temiz Koltuklar

Evinin ve koltuklarının temiz olmasını isteyen herkes Gebze koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilir. İşin ustaları tarafından yıkanan koltuklar ilk gün ki gibi temiz olur. Yıkandıktan sonra sanki koltukların hiç kullanılmadığını düşünebilirsiniz. Koltuğa uygun deterjan ile koltuk kumaşları asla zarar görmez.

Zaman Tasarrufu

Ev sahipleri Gebze evde koltuk yıkama hizmeti alarak zamandan büyük oranda tasarruf sağlamaktadır. Koltuklar ilk gün ki gibi temiz olurken zaman size kalır. Ayrıca Gebze buharlı koltuk yıkama ile yıkanan koltuklar çok kısa sürede kuruduğundan hemen kullanabilirsiniz. Günlerce kurumasını beklemeye artık gerek yok. Çocuklu hanımların en büyük kurtarıcısı olan buharlı yıkama hizmeti koltukları yıkamanın ötesinde dezenfekte ederken çocuklarında kullanımına hemen sunmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı