Sponsorlu Bağlantılar

Tempmail

Tempmail

 

İletişim halinde olmak istediğiniz internet siteleri ya da kurumlarla elbette kendi kişisel e-posta adresinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Fakat sadece bir dosya indirmek için ya da bir makalenin tamamını okumak için girdiğiniz ve çok da güvenmediğiniz bir internet sitesinin başınıza bela olmasını istemezsiniz. 10MinuteMail tam da bu noktada geçici mail hizmetiyle devreye giriyor.

 

Tempemail

 

Tempmail girdiğiniz anda sizin için o an hazırlanmış bir e-posta adresi ve bir gelen kutusu ekranı göreceksiniz. Bu arayüzü kullanarak gelen aktivasyon e-postalarına ulaşabilir ya da dilediğiniz adrese e-posta gönderebilirsiniz. Hiçbir kişisel bilgi paylaşmadığınız için hesaba karşı yapılabilecek her türlü saldırıdan korunmuş olacaksınız ya da e-posta adresinize gelecek tonlarca spam e-postayı görmeyeceksiniz bile çünkü bu hesap yalnızca 10 dakika süreyle aktif.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı