Gündem

Tüp Bebekte Uzman Eller

Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan tüp bebek merkezinde uzman doktor Gökalp Öner sayesinde tedaviler istenildiği gibi sonuçlanır.

gökalp öner uzmanlığında yapılan tüp bebek tedavisi ile yumurta aşılama en iyi şekilde uygulanıp anne adaylarının kısa sürede gebe kalması sağlanır. Hiçbir sorun yaşanmadan gelişen tedavi boyunca her aşamanın doğru bir şekilde steril ortamlarda yapılmasına dikkat edilir. Geniş uzman kadrosu ve ekibi ile anne adaylarının tüp bebek yöntemi ile gebe kalması sağlanır.

Tüp bebek tedavisinin olumsuz sonuçlanmasına bağlı olarak embriyonun rahim içinde tutunma esnasında büyümesini etkileyen pıhtılaşma ve işlev bozuklukları doğru oranda etkilemektedir.  Kadınlarda genetik veya daha sonra ortaya çıkan immunolojik bozukluklar sayesinde gelişen embriyonun büyümesini engelleyebilir ve bu sebep tüp bebeğin tutmamasına sebep olur.

Tüp Bebek Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüp bebek merkezinde yapılan tedavilerde dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar ise,

  • Anne adaylarının gebe kalması itibari ile alkol ve sigara tüketimi yapılmamalıdır
  • Aşırı egzersiz ve spor hareketleri yapılmaması gerekir
  • Stres gebeliği olumsuz etkiler
  • Kötü beslenme gebelik sürecinde bebeğin gelişimini etkiler

Belirtilen maddeler en çok dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Bu sebeple de öncelikle tüp bebek tedavisi yapılmalı ve tedavi olumlu bir sonuç verirse yukarıda ki detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. tüp bebek doktoru Gökalp Öner tarafından en iyi tedavi yapılarak kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı