Gündem

Türkiye’nin Yeni 2. El Satış Platformu Çok Yakında Açılıyor

Türkiye’nin Yeni 2. El Satış Platformu Çok Yakında Açılıyor

2. el satış denilince akıllara gelen mobil uygulamalara bir yenisi daha ekleniyor. Üstelik %100 yerli proje ile çok yakında kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak olan Teklifal ile yapacaklarınızın sınırı yok. Hem sosyalleşip hem eğlenebileceğiniz bu platformda ikinci el ürünlerini kolayca satabilir veya ihtiyacınız olan ürünü çok rahat bir şekilde bulup satın alabilirsiniz. Kullanıcı sözleşmesiyle birlikte yapılan satışlar güvence altındadır ve kullanıcıların gizliliği büyük önem taşır.

İkinci el pazarının gelişmesi ile pek çok mobil uygulama ile karşımıza çıkan bu sektör sürekli gelişmeye devam etmektedir. Teklifal web sitesi üzerinden hizmet vermenin yanı sıra mobil uygulamalarla da hizmet verecek ve bu nerede olursanız olun ürün satmanızı veya almanızı çok daha kolay bir hale getirecek. Ürün satmanız için tek yapmanız gereken bilgilerinizi doğru girip üye olmak ve satışını yapmak istediğiniz ürünü doğru ayrıntı ve fotoğraflarla yüklemek. Güvenli satışın tek adresi olan Teklifal ile güvenli bir şekilde alışveriş yaparken aklınızda soru işaretleri kalmadan alışveriş ve satış yapabilirsiniz.

2. El Satışın Yeni Yüzü Teklifal ile Fazlalıklardan Kurtulun

Çoğumuz evimizde atamadığımız veya atmaya kıyamadığımız pek çok eşya barındırmaya meyilliyiz. Bu nedenle evdeki kalabalık gittikçe artar ve içinden çıkılmaz bir hale gelir. Son çare olarak eşyalar atılır veya satılır. Eşyalarınızı atmadan değerlendirebileceğiniz en güvenli yollardan biri olan Teklifal sayesinden hem fazlalıklardan kurtulun hem de gelir elde edin. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışıp eğlenebileceğiniz, sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunan Teklifal ile hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Çok yakında kullanıcılar ile buluşacak olan Teklifal’ın iade sistemi sayesinden beklendiği veya bahsedildiği gibi çıkmayan ürünler anında iade talebi oluşturularak iade edilebilir. Pek çok kargo şirketi anlaşmalı Teklifal ile kargo gönderi ücretleri de oldukça uygun fiyatlar üzerinden belirlenmektedir.

Çek, yükle ve sat gibi basit adımlarla birlikte siz de evinizi ferahlatırken bunu kazanca dönüştürebilirsiniz. İkinci el pazar yeri olan ve daha kullanıma açılmadan büyük ilgi gören Teklifal hakkında daha fazla bilgiye www.teklifal.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu