Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Yıldızname

Ücretsiz Yıldızname

Ücretsiz yıldızname, astroloji ile ilgilenen kişiler için oldukça önemli uygulamalardan biridir. Genellikle fal ile karıştırılan yıldızname daha geniş özelliklere sahiptir. Yıldızlar üzerinden bilgi veren yıldızname kişinin ismi ve doğum tarihi alınarak bakılmaktadır. İçeriği tamamen kişinin karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Kişinin karakteri ve geçmişte yaşadığı olaylar hakkında bilgi veren yıldızname adeta kişiyi hayat yolculuğuna sokmaktadır. Yıldızname nasıl bakılır sorusu için kişinin ismi ve doğum tarihi yeterlidir.

Kişinin isminde yer alan harfler ve harf sayısı ile birlikte doğum tarihinde yer alan rakamlar kişinin karakteristik özelliklerini net bir şekilde yansıtmaktadır. Bedava yıldızname nasıl bakılır sorusu için oldukça basit bakım yöntemleri bulunmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı