Sponsorlu Bağlantılar

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Servisi

Günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu bilgisayar kullanıyor. Bu elektronik cihazlar kişilerin kullanımına bağlı olarak ve zaman içerisinde servise ihtiyaç duyuyor. Ümraniye bilgisayar servisi bilgisayar sahiplerinin hızlı çalışan ve sorun yaşamayan bilgisayarlara sahip olması adına hizmet veriyor. Arızalanan bilgisayarların ve bakıma ihtiyaç duyan bilgisayarların tüm işlemleri servis tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştiriliyor.

Bilgisayar Servisinde Uygun Fiyatlı Hizmetler

Uzman ekibiyle hizmet veren bilgisayar servisinde uygun fiyat tarifesi uygulanıyor. Bu sayede laptop gibi bilgisayarlarında sorun yaşayanlar uygun fiyatlarla sorunlarından kurtuluyorlar.

Servis firması farklı markalara ait olan bilgisayarların arızalarının giderilmesi, format atılması veya yazılım yüklemesi gibi işlemleri yerine getiriyor. Müşteri memnuniyetini esas alan servis firmasının arıza giderimi ve bakım yaptığı bilgisayar markaları arasında Toshiba, Lenovo, Acer, Lg, Exper ve Hp markaları bulunuyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı