Gündem

Üniversitede para kazanma mümkün

Unipubs, öğrencilere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir platformdur

Üniversite öğrencilerinin imdadına erişmek ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla kurulan unipubs, öğrencilere Üniversitede para kazanma fırsatı da tanıyor. Tıpkı sitemizde yer alan bir ders notunu uygun bir miktara satın alabileceğiniz gibi, elinizde bulunan ders notlarını da uygun fiyatlara satarak diğer öğrenci arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Sitemiz sayesinde öğrenciler, hem para kazanıyor hem de birbirlerine yardım ederek bütün dersleri başarı ile geçmelerini sağlıyorlar.

Unipubs.com’da Hangi Dersler İle İlgili Notları Bulabilirim?

Unipubs, her bölüm ve her ders ile ilgili notlar bulmanıza olanak sağlıyor. Bölümünüzde yer alan zeki arkadaşlarınızdan ders notu istemek, ders notu sat diye rica etmektense unipubs.com’a girerek bölüm, her fakültede yer alan dersler ile ilgili yazılmış ders notu bulmanıza olanak sağlıyor. Hukuk Ders Notu, Tıp Ders Notu, İşletme Ders Notu, Mühendislik Ders Notları başta olmak üzere pek çok fakültede yer alan dersler hakkında yazılmış notları bulmanız mümkün.

Unipubs, öğrencilere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir platformdur, öğrenciler de bu yardım sayesinde birbirlerinin elinden tutmakta, hatta hiç tanımadıkları kişilerin bile derslerden geçmelerine vesile olmaktadırlar. Eğer siz de derslerde zorlanıyor , yetişemiyor veya üniversitede para kazanma uğraşı içerisindeyseniz Ders Notu Sat fikrini gözden geçirebilir ihtiyacınız olan notları sitemizden alabilirsiniz. Sitemiz hakkında kafanıza takılan yerlerde whatsapp iletişim hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, kafanıza takılan konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı