Sponsorlu Bağlantılar

Üniversiteye Hazırlıksız Başlamak İsteyenlerin Adresi

Üniversiteye Hazırlıksız Başlamak İsteyenlerin Adresi

Band7 web sitesi üniversiteye hazırlık sınıfı okumaksızın başlamak isteyenlerin adresi olarak varlık sürdürüyor. İngiliz dili mezunu olan öğretmen Mithat Ardane tarafından yönetilen sitede üniversiteye kayıt olan öğrencilerin hazırlık sınıfını atlayarak fakülte eğitimi alabilmeleri adına yapabilecekleri anlatılıyor. Hazırlık sınıfının atlanması için gerekli olan dil yeterlilik sınavına nasıl hazırlanılacağı konusunda bilgiler veriliyor. Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitim alacak kişiler bahçeşehir üniversitesi proficieny sınavına nasıl hazırlanacaklarını ilgili başlığı okuyarak öğrenebiliyorlar.

Dil Sınavlarına Hazırlanmayı Sağlayacak İçerikler

Web sayfasında bilgi üniversitesi bilet gibi dil sınavlarının nasıl yapılacağına dair bilgilerin verilmesinin yanı sıra içerik yayını da yapılıyor. Sayfadaki içerikler sayesinde adaylar sınavda karşılaşabilecekleri konuları öğrenip test çözebiliyorlar. Böylelikle sınavlara katıldıkları zaman daha başarılı olabiliyorlar.

Üniversitelerin Sınav Tarihleri Paylaşılıyor

Üniversite öğrencisi adaylarının özyeğin üniversitesi trace ve diğer üniversitelerde farklı isimlerle adlandırılan sınavlarına girmek isteyenler için sınav tarihleri sitede paylaşılıyor. Bu sayede adaylar sınavlara hazırlanmak için ne kadar zamanlarının kaldığını öğrenerek tarihe göre çalışma programı hazırlayabiliyorlar.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı