Gündem

Uzman Aile Hukuku Avukatı

Uzman Aile Hukuku Avukatı

Aile Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar kişilerin özel hayatlarını ve dolayısıyla tüm yaşamlarını yakından etkileyen uyuşmazlıklardır. Bu uyuşmazlıkların taraflara en az hasar verecek şekilde sonuçlandırılması için hukuki destek alınmasında fayda vardır. Arabuluculuk ve avukatlık hizmetleri ile bu tip uyuşmazlıklara çözüm bulmak isteyenler için Arb. Av. Penbe Üner Keskin ve ekibi tarafından kaliteli hizmet sunulur. Boşanma avukatı konusunda güvenilir bir isim olarak kendisi rahatlıkla tavsiye edilebilir.

Boşanma ve Fer’ileri

Boşanma davaları ister anlaşmalı ister çekişmeli olsun hak kaybına uğramaksızın yönetilmesi gereken süreçler gerektirir. Aile Hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukat ile çalışarak bu davaların hızlı ve başarılı şekilde bitirilmesi mümkündür. Boşanmanın fer’ileri olarak adlandırılan nafaka, velayet, çocuklarla kişisel ilişki kurulması, maddi ve manevi tazminat, mal paylaşımı gibi konuların her biri de iyi bir hukuki destek gerektirir. Tüm bu konularda Arb. Av. Penbe Üner Keskin bilgi ve tecrübesiyle yanınızda olabilir.

Genellikle taraflar için yıpratıcı olan boşanma davaları alacağınız bu destekle başarıyla yönetilebilir.

Mal Rejimi Sözleşmeleri

Hukukumuzda eşler arasında başkaca bir mal rejimi konusunda sözleşme yapılmamışsa edinilmiş mallara katılma rejiminin uygulanması esastır. Ancak eşler evlenmeden önce ya da evlilik içerisinde başkaca bir rejimi kabul edebilir. Bunun için uzman bir hukukçu tarafından hazırlanmış bir sözleşmenin varlığı ortaya çıkabilecek uyuşmazlıkların giderilmesinde önemli kolaylıklar sağlar. Bu konuda da Arb. Av. Penbe Üner Keskin ile güvenle çalışılabilir.

Evlilik Sözleşmesi

Eşler maddi varlıklarının yönetimi, mülkiyeti ya da benzeri konularda evlilik sözleşmesi yapmak isteyebilir. Hukukumuzda evlilik sözleşmesi yapılmasına olanak tanınmıştır. Ancak her konuda olduğu gibi evlilik sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması konusunda maksimum özen gösterilmeli, mutlak surette uzman bir avukattan hukuki destek alınmalıdır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı