Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Sertifika

Uzman Sertifika

Bilgi çağında her geçen gün eğitimin ve kişisel gelişimin gelecek adımları şekillendirdiği bir sürece doğru ilerliyoruz. Okul hayatında ya da sonraki aşamalarda edindiğimiz her bilgi ya da eğitim, gelecekte atılacak kariyer aşamalarının şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır. Örneğin üniversitede okuduğumuz bölüm farklı olsa da kaliteli bir kurumda alınan sertifikalar çeşitli mesleklere kapı aralayabilir.

E-devlet Onaylı Sertifika

Geçmişte sadece bir belge olan üniversite onaylı sertifika, artık bilgiden çok kariyer adımlarını şekillendiren işlevsellik içeriyor. Herhangi bir kurumda tamamlanan eğitimin sonunda özenle çalışılmayan ve elde edilen sertifika, bugün hayalini kurduğumuz kariyer planı için önemli bir nitelik içermiyor. Ancak sertifikanın alındığı kurumun niteliği dışında, üniversite ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ibarelerin bulunması geleceğe birçok kariyer kapısı açabilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu