Sponsorlu Bağlantılar

Uzmanından Gülüş Tasarımı Hizmeti

Uzmanından Gülüş Tasarımı Hizmeti

Konya Meram’da bulunan kişiler Ahmet Dikici ve ekibi tarafından verilen Konya diş muayene hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Uzman diş hekimi ve ekibi aldığı eğitim sayesinde insanların yaşadığı diş sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Onların sağlıklı dişlere sahip olmaları yanı sıra etkileyici gülüşlere de sahip olmaları amacıyla gülüş tasarımı hizmeti veriyor.

Çene Eklem Problemlerine Çözümler

Uzman diş hekimi klinikte diş ve çene cerrahisi alanında da hasta kabul ediyor. Zaman içerisinde veya kaza gibi sebeplerle ortaya çıkan diş ve çene kemiği bozuklarını cerrahi operasyonlar sayesinde düzelterek yaşam kalitesinin artmasına yardımcı oluyor. Konya çene ameliyatı hizmeti veren diş hekimi ameliyat öncesinde ve sonrasında hastasına gerekli uyarıları yaparak sağlıklı çeneye sahip olmalarına yardımcı oluyor.

Kaliteli İmplantlarla Etkili Gülüşler

Diş kliniğinde hastalar için verilen hizmetler arasında implant hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet sayesinde dişlerinde eksiklik veya bozukluk olan kişiler implant tedavisi olarak sağlıklı ve estetik gülüş sağlayan dişlere sahip oluyorlar. Dişlere uygulanan implant kaliteli olduğu için yan etki yapmaksızın kişilerin diş eksikliği sebebiyle yaşadığı sıkıntılardan kurtulmalarına yardımcı oluyor. Konya implant tedavisi almak isteyen kişiler randevu alarak sağlıklı dişlere kavuşabiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı