Sponsorlu Bağlantılar

Vajina Beyazlatma Yöntemleri

Yaş ilerlemesine, gebeliğe, doğum kontrol haplarına ya da bunun gibi etkenlere bağlı olarak kadınlarda genitalin dış kısmında zamanla kararmalar meydana gelebilir. Her kadında bu sorun olmasa da günümüzde bir çok kadında bu sorun mevcut, fakat çözümü de bazı yöntemler ile oldukça basit. Dış genital kararmasının kişiye herhangi bir zararı yoktur. Bu makalede vajinal beyazlatma yöntemlerini öğrenecek ve sizde de bu sorun varsa kısa sürede giderebileceksiniz işte vajinal beyazlatma yöntemleri hakkında bilgiler.

 

Lazer İle Vajina Kararmasına Son!

 

En kesin ve ömürlük sonuç almak istiyorsanız ilk başvuracağınız yöntem lazer olmalıdır. Günümüzde lazerin bir çok çeşidi oldukça yaygın, lazer bir çok kadının kadınsal sorunlarını ağrısız, acısız ve kesin olarak gidermektedir, vajinal beyazlatma yöntemi olarak da çok doğru bir tercih olacaktır. İşlem birkaç seansta yapılır ve bu seanslar yaklaşık 20 dakika sürer. Ağrısız ve acısızdır, kişiye herhangi bir zararı yahut yan etkiside yoktur. Seanstan sonra günlük işlerinize rahatlıkla dönebilirsiniz. Bu işlem jinekologlar tarafından hastanelerde gerçekleşmektedir.

 

Beyazlatıcı Krem Ve Losyonlar

 

Vajinal beyazlatmaya başvurulan bir başka yöntem ise beyazlatıcı krem ve losyonlardır. Bu krem ve losyonlar içeriğindeki bazı beyazlatıcı maddeler sayesinde ve peeling etkisi ile beraber kararmayı gidererek dış genital bölgeyi beyazlatır. Bazı kremler tamamen peeling etkili iken bazı kremler içeriğine bağlı olarak kararmayı geçirir. Bu kremler bazen uzun vadede işe yararken bazen kısa vadede çözüme kavuşturuyor olabilirler. Bu krem ve losyonları doktora danışarak eczanelerden ya da kozmetik marketlerden satın alabilirsiniz. Ne kadar kalitelisini ve doğru içerikli olanını tercih ederseniz o kadar güzel sonuç elde edersiniz.

 

Kese Yöntemi İle Kararmaya Elveda!

 

Vajinal kararmasına evde uygulayabileceğiniz en pratik ve basit yöntem ise kese yöntemidir. Kese yöntemi oldukça basit sistem ile çalışır. Öncelikle dış genitalinizi dayanabileceğiniz sıcaklıktaki suyla yıkamalı, daha sonra kese ile fazla bastırmadan dairesel hareketler ile peeling etkisi gibi üstteki deriyi atarak yeni ve beyaz deri çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu işlemi düzenli bir şekilde haftada bir ya da iki kere uygulayabilir, birkaç hafta sonra da sonuca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı