Sponsorlu Bağlantılar

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Van Yıldız vinç, tekerlekli araçlar ve sepet şeklinde bir vinç kullanarak belirli aralıklarla ve yüksekliklerde taşıma ve kaldırma gerçekleştiren mekanik bir sistemle çalışan bir makinedir. Genel olarak kaldırma platformlarının bom boyları 25 ile 75 metre arasında değişmektedir. Hava çalışma platformlarında ulaşılması gereken sehim mesafeleri, hava çalışma platformlarının kullanım amacına göre değişmektedir. Kiralık platform ve vinç, belirli bir mekanizma ile çalıştığı için gerekli yükseklik ayarı yapılabilmekte ve vincin istenilen alanda hizmet vermesi sağlanabilmektedir.

Birçok alanda kullanılan hava platformları, özellikle ulaşım ve ulaşım operasyonlarında ve yüksek katlı merkezlerde yapılacak tadilatlarda kullanılabilir. Sepetli vinçler şehirlerde rahatlıkla kullanılabilen makinelerdir. Öte yandan inşaat firmalarının kullandığı vinçler hem büyüklük hem de kullanım alanı açısından kentsel kullanıma uygun değildir. Van sepetli vinç tekerlekli bir araca bağlı olduğu için şehirlerde ve tüm mahallelerde rahatlıkla kullanılabilir. Taşıma, taşıma ve kaldırma gibi hizmetlerde kullanılmak üzere tüm ilçelere sepetli vinçler kiralanmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu