Gündem

Vinç Sistemleri

Vinçler elektrik enerjisi ya da akaryakıt ile çalışarak hizmet verir. İnsan gücünün yapamayacağı işleri başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

 

Vinç sistemleri kiralayarak işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İnsan ve kol gücünün yetmediği durumlarda ağır cisimleri vinçler kaldırabilir. Yükler vincin ucuna bağlanır. Daha sonra operatör vasıtasıyla taşınmaya başlanır. İnsanların bir araya gelip kaldıramayacağı yükler vinçler sayesinde çok daha kolay hale gelir. Vinç sistemleri genel özellikleri şu şekildedir;

  • İnsan gücünün yetmeyeceği yerlerde transfer yapabilir.
  • Vinçler 360 derece dönebilir.
  • Yüksek tonajlı ürünleri taşıyabilir.
  • Yüksek binalarda görev alabilir.

Yapı türlerine göre farklı tasarıma sahip vinç modelleri bulunur. Vinç sistemleri ile tanışmak isterseniz hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Kullanım Alanları Nelerdir?

Vinçler farklı alanlarda karşımıza çıkabilir. Yerleşim birimleri ve sanayi sektöründe bu makineler sıklıkla tercih edilir. Yerleşim alanlarında vinç kullanımı daha çok yol bakım çalışmalarında kullanılır. Yüksek binalarda da vinç kullanımı yaygındır. Vinç fiyatları, kullanılacak iş makinesinin özelliklerine bağlı olarak değişim gösterebilir. Vinç Sistemleri kiralama en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Firma iş makineleri konusunda oldukça köklü bir tecrübeye sahiptir. Distribütörlüğünü gerçekleştirdiği vinçleriyle sizlere en iyi desteği verebilir. Türkiye`de vinç makineleri sektöründe uzun zamandır kalitesiyle söz ettiren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam ediyor. Sizde internet adresini ziyaret ederek vinçleri inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu