Sponsorlu Bağlantılar

Vize Başvurusu

Vize Başvurusu

Yurtdışı Vize başvurusu yapmak için ilgili ülkenin konsolosluğuna yetkili firmalar aracılığı ile müracaat etmeniz gerekiyor. Uzun süreli başvurularda başvuru şahsen yapılıyor. Vize başvurusu işlemleri her ülkede aynı olmadığı gibi pasaport türüne göre de değişim gösterebilir.

Vize Başvuru Aşamaları

Vize başvurusunu seyahat gününden en az 1 ay önce yapmalısınız. Başvuruda bulunurken eklenecek pasaport, biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi gibi evraklar dikkatle hazırlanmalıdır. Başvuru yaparken vize danışmanlık şirketleri ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Fakat danışmanlık ücretini ödemek istemiyorsanız vize başvuru online vize başvuru platformu web sitesini incelemelisiniz.

Sitede vize konusunda tüm bilgiler mevcuttur. Başvuru işlemlerini ayrıntılı bir şekilde sunan site aynı zamanda tüm ülkelerin farklı prosedürlerini de sizlerle paylaşıyor. Örneğin Almanya vize başvurusu yapacaksanız eğer Almanya’nın koyduğu tüm şartlara sitede ulaşabiliyorsunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı