Gündem

Vodafone İnternet Uygulamaları

Vodafone İnternet Uygulamaları

Kampanya kapsamında müşterilerine Vodafone bedava internet kazanma fırsatı sunan indirim kampanyası şirketi çok kişi tarafından kullanıcıya sahip bulunuyor. Firma özelliklere Beşiktaş taraftarına özel olarak bedava internet kazanabilmek için uygulamaları kampanyaya dahil ediyor. Beşiktaş taraftarı da aynı Galatasaray taraftarının kullandığı Türk Telekom bedava internet gibi uygulamaları kullanarak internet kazanmış oluyor. Firmanın her taraftara özel internet uygulamaları bulunuyor. Siteye girerek bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Gençlere Bedava İnternet Veriyor

Firma Vodafone hattı kullanan gençlere indirim kampanyaları yaparak bedava konuşma ve internet veriyor. Firmanın yapmış olduğu bu kampanya Bimcell bedava internet kullanan gençlerinde hoşuna gidiyor ve Vodafone’a geçiriyorlar. Turkcell’in Turkcell bedava internet hizmetinden memnun olmayan üniversitelilerde tercihlerini Vodafone’a geçerek yapıyorlar. Firmanın gençlere özel Vodafone kampanyalarını görmek için siteye girmeniz yeterli oluyor.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı