GündemSağlık

Web Postegro

Yazılımcıların geliştirdiği ve son dönemde hızla yayılan, gizli profilleri görebilme fırsatından siz de yararlanabilirsiniz.

Postegro uygulaması sayesinde stalk yaparken, kimliğiniz deşifre olmadan rahatlıkla, tüm gizli profilleri görebilme ve inceleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bazı Instagram kullanıcıları profillerini gizleyerek, sadece arkadaşlarının görmesine izin vermektedirler. Uygulama sayesinde bu gizli hesapları görebilir, resimleri görüntüleyebilirsiniz. Tüm gizli hesaplarda stalk yaptığınız belli olmadan rahatlıkla inceleme ve araştırma yapmanız mümkün.

web postegro uygulamasını indirerek kolaylıkla kullanabilir, takip etmeden gizli hesaplara ulaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde, gizli profil bilgilerine, paylaşımlarına, resimlerine kolaylıkla ulaşabilir ve kaydedebilirsiniz. Uygulama birçok hesabı kullanmanıza izin veriyor. İnstagram kullanıcıları arasında stalk yapmak oldukça yaygın bir uygulama. Ama gizli hesaplar buna izin vermiyor maalesef. Takip etmediğiniz ama merak ettiğiniz profilleri görmek için web postegro uygulaması imdadınıza yetişiyor. Uygulamayı play stordan indirip, yükleyerek kolaylıkla dilediğiniz profili takip etmeden, takip ettiğiniz anlaşılmadan izlemeniz mümkün.

Sosyal medya kullanıcıları arasında stalk yapmak kadar stalk yaptığı anlaşılmasın diye de bir endişe vardır. Bu endişeyi gidermek, artık çok basit bir işlem, sadece programı indirmeniz ve kullanmaya başlamanız gerekiyor. Dilediğiniz tüm gizli hesaplarda stalk yapabilirsiniz. Sosyal medya kullanıcıları, Instagram paylaşımlarını özellikle takip etmekte ve tüm paylaşılanlar büyük bir merak oluşturmaktadır. Takip etmek, takipten çıkmak ise tüm kullanıcılar tarafından görülmekte ve bilinmektedir. Birçok kullanıcı bu takip konusunu herkesin bilmesini istemediğinden, farklı çözüm yolları aramaktadır. postegro uygulaması, bu sorunun tek çözümü olarak hizmetinize sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu