Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Var olan her bilişim teknolojisi ürünü insan yaşamını kolaylaştırılması için üretilir. Her bir cihazın üretiminden sonra kontrolü önem kazanır. Bireylerin cihazları kontrol etmesini sağlayan yazılımlara işletim sistemi denir. Yani cihaz donanımı ile kullanıcı arasındaki iletişimi sağlar. Windows, örnek verilebilecek bir işletim sistemidir. Microsoft tarafından üretilen Windows’un ilk versiyonu 1985 yılında piyasaya sürüldü.

Geçen zaman dilinde yeni gelişmiş sürümleri ile varlığını devam ettiren Windows’un en güncel sürümü 2015’te yayınlandı. Windows 10, en güncel versiyondur. Kullanıcı dostu bir işletim sistemidir. Sahip olduğu özellikler ile yazılım kişiselleştirilebilir. Windows 10 satın al sloganı ile pazarlanan yazılım, Windows 10 lisans satın al uygulaması vasıtasıyla etkinleştirme sorununa çözüm oldu.

Windows 10 ve Sürümleri            

Windows 10, ev ve ofis ortamında en çok kullanılan işletim sistemidir. Yani bireysel ve kurumsal düzeyde hedef kitlesine sahiptir. 2015’te piyasalara merhaba dedi. Ayrıca çeşitli versiyonları ile kendini güncelleyen bir işletim sistemidir. Barındırdığı özellikler ve henüz keşfedilemeyen birçok özelliği ile adından söz ettiriyor.

Sürümleri arasında; home, premium, pro, education, enterprise ve mobile yer alır. Mobile ile akıllı telefon ve diğer mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Pro, diğerlerine daha ön plandadır. Windows 10 pro satın al sözüyle profesyonel manada gelişmiş bir Windows 10 versiyonu olduğu anlatılıyor. Office uygulamaları Windows 10 sayesinde dokunmatik özellik kazandı.

Windows 10 ile Dokunmatik Office

Office uygulamaları, gerçek ve tüzel kişiler için üretilen içerisinde kelime işlemci, hesaplama, veri tabanı, sunum, tablolama gibi uygulamaların yer aldığı yazılımdır. Microsoft tarafından üretildi. Evrenseldir. Kapsamında Word, Excel, Access, Powerpoint, Outlook ve daha birçok çeşitli uygulama yer alır. Windows tabanlı her cihazda sorunsuz çalışır.

Office programları Windows 10 ile yeni bir nitelik kazandı. Windows 10 ile Office uygulamalarının hepsi dokunmatik olarak kullanılabiliyor. Tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlardan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Powerpoint’te yeni imza özelliği ile kullanıcılar senkron bir şekilde not alabilir. Excel’de yapılan yeni güncellemeler sayesinde hesaplamalar ve tablolama hızlıca yapılabilir. Siz de Windows 10 lisans satın al işlemi ile sahip olabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı