Sağlık

Yabancı Dizi ve Film Sitesi

Yabancı Dizi ve Film Sitesi

Geniş yeri ve yabancı dizi-film seçeneği ile her gün birçok seyircinin buluşma noktası olan yabancı dizi izle sitesi, dünyaca ünlü film ve dizilerin yanı sıra, izlemek istediğiniz ancak çoğu kitle tarafından duyulmamış yabancı dizi ve filmleri de bünyesinde barındırıyor. Birçok ülkeden sinema eserlerinin bulunması, geniş dizi-film skalası sağlaması sayesinde ve bununla beraber site üzerinde izleyicilerine sunduğu birçok avantaj ile birlikte, en çok ziyaret edilen dizi ve film izle siteleri arasında yer alıyor.

Dizi Takvimi Özelliği

Site üzerinden izleyicilerine sunulmuş bir diğer kolaylık olan ”Dizi Takvimi” özelliği ile o gün içerisinde yayınlanmış veya siteye yüklenmiş birçok dizi ve filmin kronolojik sıra ile kullanıcılara sunulduğu özellik sayesinde; her gün binlerce izleyici güncel dizi ve filmlerden zaman kaybetmeden hızlıca haberdar olabiliyor. Bununla beraber yüklenen eserlerin bölüm konularının açıklama kısmında yazması sayesinde bölüm hakkında kısa bir bilgi sahibi olabilen izleyiciler, hız kesmeden dizi izle seçeneği ile bölümleri izlemeye başlayabiliyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı