Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Bir Sözlük

Yeni Bir Sözlük

Günümüzde, bir konu hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler, kütüphanelere başvurmadan önce, internetten araştırma seçeneğine başvurmaktadır. İnteraktif sözlükler, bir bilgiye birden fazla perspektiften ulaşma imkanı sağlamaktadır. Eski defterler yepyeni bir interaktif sözlük oluşumudur.

 

İnteraktif Sözlük Nedir?

İnteraktif sözlükler, 1999 senesinden beri, internet kullanıcılarının özgünleştirilmiş bilgiye kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayan oluşumlardır. En yeni interaktif sözlük Eski Defterler, zamanda yolculuk amacıyla yola çıkmış, bu amaç doğrultusunda, platformun kullanıcılarına, özgür bir düşünce paylaşım ortamı sağlamıştır.

 

Nasıl Yazar Olunur?

Eski Defterler’de sözlük yazarı olmak isteyen kişilerin, sözlükle, bilgi@eskidefterler.com adresi üzerinden iletişime geçmeleri gerekmektedir. Eski Defterler, yazarlarının her konu hakkında fikir beyan edebilecekleri zengin bir platformdur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı