Sponsorlu Bağlantılar

Yılların Eskitemediği Forum

Yılların Eskitemediği Forum

Uzun yıllardır hizmet veren ve Silkroad oyuncularına sağladığı güvenli mbot crack ve sbot crack dosyaları ile tanınan site, ayrıca forum özellikleri ile de birçok kişinin tercihi oluyor. Kolay kullanılabilir ve hızlı arayüzü ile birçok kişinin tercihi olan site, ayrıca silkroad tanıtım içeriklerini de barındırıyor. Sadece Silkroad değil, farklı oyunlar hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz sitede, aklınıza takılan soruları da sorabilir ve birçok farklı kişiden yanıt alabilirsiniz.

Crackler, Sunucular ve Çok Daha Fazlası

Sitede sunulan crackların yanı sıra silkroad private server içerikleri de bulunuyor. Serverlara ait bilgilerin detaylı olarak işlendiği forumda, ayrıca silkroad private server tanıtım içerikleri de üyelere sunulmuş. Sizde siteyi ziyaret edebilir ve tüm bu içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı