Sponsorlu Bağlantılar

Yüz Germe Nedir?

Yüz Germe Nedir?

İzmir orta yüz germe ciltte meydana gelen kırışıklık, sarkma gibi deformasyonlar giderilerek kişilerin daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayan estetik operasyonlardır. Son yıllarda çok fazla tercih edilen yüz germe; oluşan sarkma, torbalanma ve çizgileri belirgin bir hale gelmesi durumunda ciltte meydana gelen bu olumsuzlukların giderilmesinde etkili, kişilerin daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanır. Orta yüz germe işlemleri ile ağız kenarı, burun, yanaklarda meydana gelen sarkmalar giderilir. İzmir orta yüz germe operasyonları, genellikle orta yüz bölgesinde meydana gelen sorunların giderilmesinde uygulanır.

Yüz Germe Nasıl Yapılır?

İzmir yüz germe ile göz kapakları göz çevresi alın, kaş, burun, dudak, yanak, çene, boyun gibi birçok bölgedeki yaşlanma belirtileri giderilir. Yüz germe işlemleri için cerrahi veya kapalı işlemler uygulanabilir. Hastane ortamında gerçekleştirilmesi gereken yüz germe ameliyatları, genel anestezi ile yapılır. Yaklaşık 3 ile 7 saat arasında değişiklik gösteren yüz germe ameliyatlarında, kişilerin ihtiyaçları uygulanacak ek tedavi yöntemleri bu sürenin değişmesine neden olur. Yüz germe ameliyatları ile tüm cilt katmanları şekillendirilir. Ciltte yapılan kesi sayesinde, sarkmaya ve kırışıklığa sebebiyet veren durumlar ciltten uzaklaştırılır. İzmir orta yüz germe işlemleri sonrasında yaklaşık 1 ile 2 milimetrelik kulağın ön ve arka kısmında gözle görünmeyen kesiler yapılır.

Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

İzmir orta yüz germe estetik operasyonları, işlem için herhangi bir engeli bulunmayan kadın-erkek herkese uygulanabilir. Özellikle 40’lı yaşların üstünde tercih edilen yüz germe estetik operasyonları öncesinde, detaylı muayene ve tetkiklerin yapılması gerekir. Emziren veya hamile annelere, yüz germe operasyonları tavsiye edilmez. Kalp rahatsızlığı, şeker problemi olan hastalar, uzman doktorlarından işlem ile ilgili onay almaları gerekir. Çene bölgesi, boyun, kulak önünde meydana gelen kırışıklık ve deri kıvrımları; kişilerin hem görünüm açısından hem de psikolojisi açısından rahatsız edicidir. İzmir yüz germe ile bu kırışıklıklar ve sarkmalar giderilerek kişilerin daha genç bir görünüme kavuşması sağlanır.

Yüz Germe Ameliyatı Riskleri Nelerdir?

Yüz germe ameliyatları, uzman ve deneyimli plastik cerrahlar tarafından yapıldığında herhangi bir risk yoktur. Ancak deneyimsiz kişiler tarafından yapılması halinde bazı durumlarda kişilerde kanama, enfeksiyon, sinir hasarı gibi bazı istenmeyen sorunlar ile karşılaşılabilir. Ayrıca yüz germe ameliyatları sonrasında saç kaybı da meydana gelebilir. İzmir yüz germe ameliyatları, uzman ve deneyimli hekimler tarafından steril ortamlarda gerçekleştirildiğinde işlem sonrasında başarılı sonuçlar elde edilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

İzmir meme büyütme yöntemleri; kişilerin ihtiyaçlarına, fiziki yapısına göre farklılık gösterir. Meme büyütme işlemleri için cerrahi yöntemlerin yarı sıra kapalı cerrahi olmayan yöntemler de tercih edilebilir. Küçük memeli bayanlar tarafından tercih edilen meme büyütme işlemleri, güvenilir ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. İzmir meme büyütme işlemleri tek memeye veya her iki memeye aynı anda uygulanabilir.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

İzmir meme büyütme ameliyatlarında, özel olarak hazırlanmış silikon protezler meme dokusuna yerleştirilir. 18 yaşını doldurmuş her bayana uygulanabilen meme büyütme estetik operasyonlarında, bireyin meme yapısı ve şekline göre protezler kullanılır. Meme büyütme kapalı estetik operasyonlarında ise özel dolgu malzemeleri enjekte yöntemleriyle memeye uygulanır. İzmir meme büyütme ameliyatları sonrasında kişilerin isteği ve meme yapısı göz önünde bulundurularak meme büyüklüğü belirlenir. Bu sayede en başarılı sonuçlar elde edilir.

Meme Büyütme Fiyatları

İzmir orta yüz germe ve meme büyütme fiyatları, işlemin gerçekleştirilecek kuruma göre farklılık gösterir. Meme büyütme fiyatları, uygulanacak tedavi yöntemlerine ve kişilerin ihtiyaçlarına göre de değişiklik gösterir. Hastane koşullarında uzman plastik cerrahlar tarafından yapılması gereken meme büyütme fiyatları ile ilgili detaylı araştırma yapılarak, kaliteli hizmet uygun fiyatlara sunan kurum tercih edilmelidir. İzmir meme büyütme daima kaliteli hizmeti, uygun fiyatlara sunmaktadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı