Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA)
Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde görev yapan bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Başkan Zekiye Tekin ve Başkan Büşra Kanat emekli olup Pazaryeri ilçesinde yaşamlarını sürdüren öğretmenleri evlerinde ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında ilkokul öğretmeni Mahiye Uluçakar’ı da unutmayan Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “İlkokul öğretmenim Mahiye Uluçakar ve Emekli öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek hatırlarını sorduk. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” açıklamasını yaptı.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.