KOCAELİ (İGFA) – Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor bu akşam sahasında Ormanspor ile karşılaşacak. Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda oynanacak karşılaşma saat 18:00’da başlayacak.
Türkiye Basketbol Federasyonunun başlattığı kampanya kapsamında depremzede çocuklar için atkı, bere, eldiven ve pelüş oyuncaklar toplanacak. Getirilen hediyeler salonda hazır bulundurulacak kutulara bırakılacak. Bu anlamlı maça katılım yoğun olması bekleniyor.
Bilindiği üzere geçene sezon İzmit Belediyespor-Kırklareli Basket maçının devre arasında vatandaşlar İzmit Belediyesi tarafından başlatılan ‘Haydi Maça, Oyuncaklar Sahaya’ kampanyasına katılarak depremzede çocuklara destek vermek amacıyla sahaya pelüş oyuncaklar atmıştı.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.