Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ekiplerin yaptığı çalışmalar sonucunda, Enez’e bağlı Yeniköy’deki bir alanda kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaşıldı.
Bölgeye giden ekipler, kazı yapan 2 şüpheliyi suçüstü yakaladı.
Şüpheli şahısların üzerinde ve kazı yapılan alanda yapılan aramalarda, 1 adet kürek, 1 adet kazma, 1 adet balyoz, 1 adet manivela, 2 adet murç ve 1 adet çekiç ele geçirildi.
Olayla ilgili adli tahkikat başlatıldı.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.