Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Saadet Partisi Keşan İlçe yönetim kurulu Gelecek Partisi Belediye Başkan adayı Aydoğan Ersöz’ü ziyaret etti.
Başkan Ahmet Köseler ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Saadet Partisi ile Gelecek Partisi’nin yerel seçimler ile ilgili ittifak yolları konuşuldu.
Edinilen bilgilere göre Saadet Partisi’nin Keşan’da Belediye Başkan Adayı çıkarmayacağı ve Gelecek Partisi Belediye Başkan Adayı Aydoğan Ersöz’e destek vereceği ve belediye meclis üyesi listesinin ise Saadet Partili üyelerden oluşacağı da öğrenildi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.