MANİSA (İGFA) – MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinin su sıkıntısı yaşamaması için sürdürdüğü çalışmalarına ara vermiyor. Olası kesintilere mahal vermemek için yoğun mesai yapan MASKİ, il genelindeki içme suyu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
MASKİ ekipleri, rutin kontroller gerçekleştirdiği arıtma tesislerinde yaşanabilecek su sorunlarına izin vermiyor. Bu kapsamda, Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı Mahallesinde bulunan içme suyu arıtma tesisinin herhangi bir sorun ve arıza oluşmaması amacıyla genel bakım ve kontrolü gerçekleştirildi. Tesisin kimyasal ölçümleri de yapıldı.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.